سلام مشتریان گرامی بنده ایمان کریمی هستم اهل شهرستان قروه واقع در استان کردستان دارای سابقه کار در شرکت های حمل و نقل و باربری به عنوان باریاب و اکنون بیش از دو سال است که به عنوان فروشنده پوکه در معادن پوکه این شهرستان میباشم انبار مرکزی بنده واقع در شهرستان قروه شهر دلبران واقع در ۱۵کیلومتری قروه میدان کشاورز جنب پایگاه بسیج میباشد و انبار دوم بنده واقع در شهرستان قروه بلوار غدیر روبه روی واحد ماشین آلات موتوری شهرداری قروه میباشد
شهرستان قروه به دلیل دارا بودن معادن متعدد پوکه، و پوکه سبک و در این حال مستحکم دارای مرغوبیت خاصی در کشور میباشد.
مجموعه پوکه کریمی طرف قرارداد کلیه با معادن سراجوق. غرب . کند . ابادی . سینا ۱و۲. احمد اباد میباشیم و به صورت ارسال مستقیم از معدن و حذف واسطه و دلال و سودجویان بازار مفتخریم که با ارزان ترین قیمت با کیفیت ترین پوکه را به سراسر کشور عرضه کنیم.
شعار ما این است که بهترین تبلیغ تبلیغات میدانی است و این شما هستید که ما را به مشتری بعدی معرفی میکنید .
با تشکر از حسن انتخاب شما

پوکه با کیفیت
معدن پوکه معدنی

ما در مجموعه تولیدی پوکه معدنی کریمی مفتخریم که در این زمینه با سال‌ها تجربه توانسته‌ایم به یکی از برترین و باکیفیت‌ترین شرکت‌های تولیدی در این حرفه تبدیل شویم. در واقع هدف ما ارائه بهترین و باکیفیت‌ترین محصولات و خدمات با تمرکز بر مشتری‌مداری است. به این منظور به دنبال برآورده‌کردن نیازهای شما روزانه در تلاشیم تا خدمات خود را به‌صورت گسترده به شما مشتریان عزیز ارائه دهیم.

 وب‌سایت پوکه معدنی کریمی در واقع راهی آسان و سریع جهت خرید، سفارش و تحویل انواع پوکه‌های معدنی در حجم موردنیاز شماست.

 از جمله برتری و مزایای پوکه معدنی کریمی ارائه خدمات ویژه از جمله مشاوره رایگان، بسته‌بندی در کیسه‌های جانبو، بررسی هزینه حمل‌ونقل و ارسال سریع به در سرتاسر کشور است.

 از مهم‌ترین مشخصه‌ها و ویژگی‌های پوک معدنی کریمی ارسال انواع پوکه معدنی باکیفیت به عراق و کردستان است. تولید داخلی و صادرات به خارج از کشور می‌تواند دلیل محکمی دال بر خدمات باکیفیت و محصولات بی‌نظیر این مجموعه باشد.